FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Zobacz o co pytają klienci. Jeżeli wśród zestawienia nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie – przejdź do kontaktu. 

Jesteśmy największym i jedynym w Europie profesjonalnym producentem folii PVC do produkcji choinek sztucznych i wieńcy. Ceny naszej folii są bezkonkurencyjne, a jakość jest dla nas najważniejszym priorytetem. Oprócz naszego ponad dwudziestoletniego doświadczenia w branży produkcji folii PVC korzystamy z pomocy najlepszych technologów, którzy pomagali nam w tworzeniu najlepszych i ekologicznych receptur w naszym laboratorium oraz w tego typu placówkach w Szwajcarii i Niemczech.

Od trzech lat posiadamy nową linię technologiczną, która jest najnowocześniejszą linią do produkcji folii choinkowej i wiankowej. Pragnąc zaspokoić gust i wymagania naszych klientów jesteśmy również bezpośrednim importerem folii oraz materiałów z Chin, które uzupełniają naszą ofertę, dzięki temu mamy na naszych magazynach dostępny pełny asortyment folii choinkowych i wieńcowych oraz pozostałych materiałów do produkcji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu. Zamówienia można składać telefonicznie, mailowo lub faxem. 

Przez cały rok prowadzimy sprzedaż internetową choinek na allegro, co stanowi duże udogodnienie dla Klientów, którzy nie mają czasu osobiście zakupić produktów w naszym sklepie stacjonarnym.

Oprócz materiałów takich jak folia PVC, brokat, stojaki metalowe i plastikowe oraz gałązek PE, posiadamy bogatą ofertę materiałów dodatkowych takich jak druty, kleje, stelaże, doniczki plastikowe, podkłady pod wieńce i wiele innych. Tak obszerna oferta pozwala Klientowi zakupić wszystkie niezbędne materiały w jednym miejscu, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Na życzenie klienta pakujemy towary w estetyczne kartony, folie, palety czy opakowania zbiorcze.

Dla wygody Naszych Klientów realizujemy wysyłki paletowe za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłki krajowe i zagraniczne. Dysponujemy również własnym transportem. Jeżeli Klient nie jest w stanie osobiście odebrać od nas towaru, oferujemy wysyłki kurierskie małych paczek jak i wysyłki paletowe, bądź spedycje (transporty do 24 ton).

Nasze wyroby regularnie przechodzą kontrolę jakości oraz są audytowane w specjalnych odrębnych instytucjach powołanych do udzielania atestów.

Jako firma posiadamy niezbędne atesty dotyczące  bezpieczeństwa użytkowania lub dalszego przetwarzania naszych wyrobów oraz atesty stwierdzające iż nasze wyroby są ekologiczne i spełniają najwyższe europejskie normy.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Pytania dotyczące oferty?

Skontaktuj się

    Scroll to top